Učenci OŠ Gorica so se v petek 29. 9. in 30. 9. 2023 udeležili jubilejne 50. Male Napotnikove kiparske kolonije. V letošnjem šolskem letu se je kiparska kolonija izvedla pri Domu krajanov v Zavodnjah nad Šoštanjem. Udeleženci so oblikovali v lesu individualno ali skupinsko. Tudi v letošnjem letu je bila tema prosta. Med najboljšimi deli se je uvrstila tudi naša šola OŠ Gorica. Delo z naslovom » Totem bajeslovnih bitij « je nastalo pod mentorstvom likovne pedagoginje Tanje Jakopin in so ga ustvarjali Vid Sušec, Živa Poličnik in Ria Lainšček. Hkrati se zahvaljujemo gospe Danici Arzenšek za njeno usmerjanje.

Čestitke učencem za izredno prizadevno delo.

Letos nastala dela si boste lahko ogledali v Mestni knjižnici Šoštanj od sredine tega tedna dalje, v začetku leta 2024 pa jih dodo preselili v Mestno knjižnico Velenje.

Vabljeni na ogled.