Drage učenke, učenci, spoštovani starši!

V petek, 1. 9. 2023, bo šola spet odprla svoja vrata.

Za lažji začetek vam posredujemo nekaj informacij.

OŠ GORICA:

Prvošolce na OŠ Gorica bomo sprejeli ob 17.00 v šolski avli.

Vsi ostali učenci bodo s poukom pričeli ob 8. 20. Da bi se pred šolo izognili gneči, smo pripravili naslednji razpored.

PLOŠČAD PRED ŠOLSKO OGRAJO 2. a, 2. b in 3. a, 3. b, 3. c
PLOŠČAD PRED ŠOLO 6. a, 6. b, 6. c
IGRIŠČE ZA NOGOMET 4. a, 4. b, 4. c in 5. a, 5. b, 5. c
IGRIŠČE ZA KOŠARKO 8. a, 8. b, 8. c
MATIČNE UČILNICE

7. a (št. 65), 7. b (št. 46), 7. c (št. 61)

9. a (št. 54), 9. b (učilnica TIT), 9. c (št. 58)

Za vozače bo organizirano varstvo v JEDILNICI šole. Ob 8.15  se bodo pridružili sošolcem na zgoraj omenjenih lokacijah.

POŠ VINSKA GORA

Prvošolce na POŠ Vinska Gora bomo sprejeli ob 16. uri v večnamenski dvorani.

Učenci od 2. do 5. razreda pridejo v šolo ob 8. 15.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Pouk bo potekal po urniku (neobvezni in obvezni izbirni predmeti se ne bodo izvajali). Učenke in učenci s seboj prinesejo potrebščine za predmete, ki jih imajo na urniku.  V šoli bodo učenci prejeli  zvezke, ki jih podari MO Velenje (1. triada 3 zvezke, 2. in 3. triada 5 zvezkov).

V eAsistentu bodo objavljeni urniki, kjer si bodo učenke in učenci skupaj s starši lahko pogledali, v katerem razredu so in kdo je njihov razrednik. Za učence bo organizirana prehrana – malica in kosilo.

Prevozi učencev s šolskim avtobusom in kombijem bodo potekali po ustaljenem voznem redu, ki bo objavljen na šolski spletni strani.

Jutranjega varstva prvi šolski dan NE bo. Organizirano bo podaljšano bivanje.

Starši!

Prosim,  če učencem od 2. do 4. razreda za prvi šolski dan v beležko zapišete, kdaj jih učitelji napotijo same domov oziroma na avtobus, da bomo vsi skupaj lažje in brez zapletov  vstopili v novo šolsko leto.

Veselimo se novega šolskega leta, polnega novih pričakovanj, želja in ciljev. Naj se uresničijo!

Ravnateljica in kolektiv OŠ Gorica