Govorilne ure


govorilna-ura

V OŠ Gorica bodo skupne govorilne ure vsak prvi delovni torek v mesecu, v POŠ Vinska Gora pa vsak drugi delovni torek v mesecu od 17. do 18.30.

V tednu, ko bodo skupne govorilne ure, ni individualnih govorilnih ur v dopoldanskem času.

 

Urnik skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2020/2021

Gorica Vinska Gora
6. 10. 2020,   3. 11. 2020,   1. 12. 2020

13. 10. 2020,  10. 11. 2020,   8. 12. 2020

5. 1. 2020,      2. 2. 2021,    2. 3. 2021 12. 1. 2021,   18. 2. 2021,   9. 3. 2021
6. 4. 2021,      4. 5. 2021 13. 4. 2021,   11. 5. 2021

od 17. do 18. 30 ure.

 

Individualne govorilne ure strokovnih delavcev – OŠ Gorica

 

Urnik individualnih govorilnih ur – učitelji prve in druge triade

Nevenka Brešar

5. b

torek, 9.10 – 9.55

 Petra Petek

4. a

ponedeljek, 10.20 – 11.05

Ema Hozjan

1. a

sreda, 7.30 – 8.15

Zdenka Kodrič

4. b

torek, 9.10 – 9.55

Saša Korenič

2. a

sreda, 7.30 – 8.15

Lucija Potočnik

3. b

četrtek, 8.20 – 9.05

Renata Stopar

5. a

torek, 9.05- 9.55

Tjaša Hostnikar

3. c

sreda, 8.20 – 9.05

Jana Tkavc

2. b

sreda, 7.30 – 8.15

Nataša Turk Riga

1. c

sreda, 7.30 – 8.15

Mihaela Verdnik

3. a

ponedeljek, 9.30 – 10.15

Urška Zaleznik

2. c

sreda, 7.30 – 8.15

Arnela Jahić

5. c

torek, 7.30 – 8.15

Štefka Štukovnik

1. b

sreda, 7.30 – 8.15

Darja Pipuš Sunesko

TJA

sreda, 9.10 – 9.55

Tina Brezovnik

druga strokovna delavka 1. r, OPB

sreda, 7.30 – 8.15

Mojca Zagožen

druga strokovna delavka 1. r

sreda, 9.10 – 9.55

Mojca Petkovšek

JV, OPB, LUM 2. r

sreda, 8.20 – 9.05

Marija Mojca Albreht

OPB

torek, 11.10 – 11.55

   

 

Urnik individualnih govorilnih ur – učitelji druge in tretje triade   

Danica Arzenšek

9. c /LUM

četrtek, 10.20 – 11.05

kabinet 62

Lotty Hrustel

8. c / KEM, BIO, NAR

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica 56

Alen Kopić

MAT, RAČ

četrtek, 8.20 – 9.05

kabinet 52

Brigita Koželj

6. b / MAT

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet 52

Zvonko Kramaršek

9. a / FIZ, TIT

petek, 9.10 – 9.55

kabinet 53

Tjaša Lešnik

8. a / GUM

sreda, 10.20 – 11.05

učilnica 67

Petra Matko

TJA, SLJ

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet 66

Brigita Mavec

ŠPO, PED

četrtek, 10.20 – 11.05

kabinet ŠPO

Branka Mestnik

GEO

četrtek, 9.10 – 9.55

kabinet 52

Sandra Omladič

7. b/ SLJ

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica GOS

Vesna Penec

7. c / SLJ

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica 44

Cveto Petek

7. a / ŠPO

petek, 8.20 – 9.05

kabinet ŠPO

Barbara Višček Korošec

(nadomešča Tadejo Pungartnik)

MAT

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet 52

Lea Stiplovšek

TJA

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica 61

Zvonko Smonkar

ŠPO

sreda, 11.10 – 11.55

kabinet ŠPO

Viktorija Strozak

BIO, GOS

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet 53

Andreja Šifer

8. b / GEO, ZGO

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica 51

Branka Tratnik Meh

TJN

torek, 8.20 – 9.05

kabinet 62

Alenka Videmšek

6. a / TJA

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet 66

Andreja Vintar

9. b / TJA, SLJ

sreda, 7.30 – 8.15

učilnica 45

Irma Mavrič Gavez

BIO, GOS

četrtek, 10.20 – 11.05

kabinet 53

Jasmina Paj

GEO, DDKE

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet 52

Veronika Vivod

MAT

četrtek, 12.00 – 12.45

kabinet 53

Bernarda Voler

TIT

sreda, 7.30 – 8.15

kabinet TIT