Zadnji šolski dan v letu 2021 so učenci POŠ Vinska Gora preživeli  v prazničnem vzdušju. Zjutraj so si ogledali posnetek prireditve, ki so jo učenci OŠ Gorica pripravili ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Učenci gledališkega krožka so sošolcem pripravili predstavo z naslovom »Dedek Mraz«.

Po malici je šolo obiskal Dedek Mraz. Učenci so Dedku Mrazu zapeli pesmice, ki so se jih učili pri pouku glasbene umetnosti in zaplesali ob ritmih zimskih pesmi. Pevci otroškega pevskega zbora so zapeli še nekaj pesmi, preden se je stari mož poslovil in učencem zaželel lepe praznike.

Nekateri učenci so se ob koncu pouka med seboj še obdarovali in si izmenjali lepe želje ter za konec pogledali še risanko oz. film.

Ajda Prušek