V torek, 14. 6. 2016, smo se drugošolci na zaključni izlet odpeljali v živalski vrt Ljubljana. Pot je hitro minila, saj smo na avtobusu prepevali pesmice, ki smo se jih naučili preko celega leta. Še hitreje pa so minile urice v živalskem vrtu. Takoj, ko smo prispeli, nas je navdušila predstava z morskim levom, nato pa smo s pomočjo zemljevida obiskali prav vse živali. Ris, medved, opice, žirafe, slon, zebre, kamele, tiger, leopard, emuji, noji, pavi, kenguruji… to so res najzanimivejše živali, ki smo jih videli. Uživali smo tudi v otroškem živalskem vrtu, kjer smo mladičke lahko božali. Na vsakem pravem zaključnem izletu ne sme manjkati sladoled. Tega smo si po malici in igri na igrišču privoščili prav vsi. Marsikdo je bil ta dan v živalskem vrtu prvič. Verjamemo pa, da ne zadnjič, saj je tako lep izlet potrebno še kdaj ponoviti. Imeli smo se res lepo!